Vital - zdrowa woda

Firma VITAL powstała kilkanaście lat temu z polskiego kapitału rodzinnego. Jej profilem działania jest sprzedaż i dystrybucja naturalnej wody mineralnej w opakowaniach począwszy od 0,33 l do 18,9 litra na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Naszym celem jest dostarczenie zdrowej, czystej wody mineralnej i źródlanej każdemu mieszkańcowi naszego województwa, a co za tym idzie poprawa świadomości związanej ze zdrowym trybem życia.
Strona główna  ›  O wodzie

O wodzie

Dostępność

Woda nasza to woda na telefon. Wystarczy zadzwonić pod numer podany na stronie a nasz lokalny przedstawiciel zapewni państwu terminowe dostawy do sklepów, firm i mieszkań.

Zdrowie

Utrzymanie organizmu w dobrej kondycji wymaga często picia czystej wody o właściwych proporcjach. Nasze wody są właśnie takimi wodami. Częste picie tych wód jest szczególnie zalecane mieszkańcom dużych miast, a wręcz nieodzowne w przypadku dzieci. Nasze wody posiadają 0 kalorii!

Ekologia

Nasze wody dostarczane są w butelkach wielokrotnego użytku. Mogą być użyte nawet 100 razy! Oznacza to, że jedna butla może wyeliminować ponad 1000 jednorazowych butelek ze środowiska. Woda, którą my rozprowadzamy jest symbolem nowoczesnego i ekologicznego stylu życia.

Oszczędność

Kaucja ze butelkę, to jednorazowa inwestycja, która szybko się zwraca. Przy korzystnej cenie jest ona dostarczana do Państwa domu i biura.

Wygoda

Wody w naszej ofercie to źródło w zasięgu ręki. Wygodny kranik i praktyczna pompka pozwalająca na korzystanie ze smacznej wody w każdej sytuacji. Dystrybutor wody to nowoczesne połączenie lodówki i czajnika. Chłodna, orzeźwiająca woda do picia wprost z wodospadu albo wrzątek do zaparzenia kawy lub herbaty to wygoda na jaką zasługujesz.

Smak

Jej smak jest efektem optymalnego składu mineralnego. Krystaliczną czystość naszych wód stworzyła natura i ona broni jej przed skażeniem, gwarantując zachowanie niepowtarzalnych walorów. Nasza woda to najlepszy sposób na zaspokojenie pragnienia!

Uniwersalność

Herbata, kostka lodu, niedzielny rosół, lemoniada, odżywka dla dzieci... - oto różne postacie jakie przyjmują nasze mineralne wody pitne. Tak więc są one na każdą okazję. Dla ciebie i na prezent. Dla domowników i dla gości. Sprawdza się zawsze i wszędzie. Przekonaj się o tym sam. Zamów i spróbuj.